IT SOFTWARE Bucuresti jobs

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
JOBS
Bucuresti (Romania) / (alege oras)

jobs IT Software

4 IT Software jobs
ordoneaza dupa noi ieftin scump
rezultate 1 - 4 | Pagina 1 / 1 [12] [24]

Agenti de marketing
Cautam agenti de marketing (persoane fizice sau juridice) care sa vanda servicii de web design - constructie site-uri de prezentare
Bucuresti / Bucuresti
Flash developer - bucuresti
Candidatul ideal actionscript 2,3 mediu tehnici de design in flash tehnici de animatie in flash tehnici de baza de editare a elementelor
Programator php
Dezvoltarea de site-uri si aplicatii web cu diverse grade de complexitate
Programator web
Descrierea jobului: implicarea in toate fazele dezvoltarii unui proiect: analiza, proiectare, dezvoltare de aplicatii software,

adauga gratuit oferta angajare

domenii activitate

raporteaza o eroare