locuri de munca Bucuresti

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
JOBS
Bucuresti (Romania) / (alege oras)
ultimile companii care ofera locuri de munca Bucuresti
OFFICE PRO GRUP
Vanzari
Colaborator vanzari
GLOBAL CENTER INTERNATIONAL CO
Servicii
CONTRACTE JOBURI DANSATOARE
QUARTZ PROD
Servicii
Agent vanzari servicii video-foto
RADIANCE SERVICE
Vanzari
Director

noi locuri de munca Bucuresti
Caut doamna ingrijire persoana in varsta
Caut doamna serioasa pentru ingrijire persoana in varsta si menaj usor 3 ore/zi in cartier Berceni , zona Cultural,sector
ansamblat piese auto germania
Locuri de munca in fabrica de cablaje si piese auto in Germania ,Austria,Olanda si Italia. Salariul de 1600 de euro cu posibilitate
Sofer CE-Germania-Lipsk-Container BDF ECHIPAJ– 2450-2730 euro netto
Obligatiuni: - Conducerea camionului Tip Container BDF: MAN cabina XXL - Transportarea mobilei - Comunicarea cu dispecerul
instalatori germanai 1600e
Cautam urgent barbati instalatori pentru aer conditionat, pe Germania. Nu se cer cunostitne de limba, doar experienta cat
depozite de marfa olanda
Se fac angajari masive de personal necalificat prin fortele de munca din strainatate pentru ambalat ,etichetat ,verificat
fabrica pe Germania - paste
Cautam urgent muncitori necalificati pentru fabrica de paste fainoase, la ambalat si etichetat la banda, pe Germania si
bucatari germania
Esti bucatar? Iti doresti un salariu mare? Ai opotunitatea de a pleca pe Germania, pe postul de bucatar cu experienta. Avem
EBC HR Interim angajeaza 1 sudor TIG inox pentru unul din clientii sai din Franta
Responsabilitati : Fabricarea utilajelor destinate culturilor de scoici, piese atat mari, cat si mici, unde este nevoie
EBC HR Solutions angajeaza MUNCITORI NECALIFICATI pentru abatoare din Franta
Responsabilitati : -Ambalarea si adaptarea oulor conform caracteristicilor si comenzilor; -Triajul oualor dupa criteriile

adauga gratuit oferta angajare

domenii activitate

raporteaza o eroare